beyonce-fanclub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

beyonce-fanclub

Forum za vse fane Beyonce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 ; Pogovori z gosti NASPLOH

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
eva ;]
Admin
eva ;]


Število prispevkov : 184
Join date : 26/10/2009
Kraj : Okolica Ptuja ?! Več ne povem

; Pogovori z gosti NASPLOH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ; Pogovori z gosti NASPLOH   ; Pogovori z gosti NASPLOH I_icon_minitimeTor Okt 27, 2009 3:00 am

; Pogovori z gosti NASPLOH
Nazaj na vrh Go down
https://beyonce-fanclub.slovenianforum.com
beyonce_girl

beyonce_girl


Število prispevkov : 2
Join date : 08/11/2009
Age : 27
Kraj : Ljubljana

; Pogovori z gosti NASPLOH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; Pogovori z gosti NASPLOH   ; Pogovori z gosti NASPLOH I_icon_minitimeČet Nov 19, 2009 8:19 am

haj
Nazaj na vrh Go down
Guest
Gost




; Pogovori z gosti NASPLOH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; Pogovori z gosti NASPLOH   ; Pogovori z gosti NASPLOH I_icon_minitimeSre Dec 02, 2009 9:05 am

Oi a si ti gost?
Pridi na moi forum
***


Nazadnje urejal/a Avril_Ketty Sre Dec 02, 2009 12:11 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Maša
Gost




; Pogovori z gosti NASPLOH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; Pogovori z gosti NASPLOH   ; Pogovori z gosti NASPLOH I_icon_minitimeČet Dec 03, 2009 6:06 am

oj
ta forum je lep
ampak un je lepši od tebe gost nad mano!
Nazaj na vrh Go down
eva ;]
Admin
eva ;]


Število prispevkov : 184
Join date : 26/10/2009
Kraj : Okolica Ptuja ?! Več ne povem

; Pogovori z gosti NASPLOH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; Pogovori z gosti NASPLOH   ; Pogovori z gosti NASPLOH I_icon_minitimeČet Dec 03, 2009 6:24 am

Maša je napisal/a:
oj
ta forum je lep
ampak un je lepši od tebe gost nad mano!
hahaaa. joj mene bo kap od smeha.. tak mimo pa tuji nisem, da bi misla, da si ti druga - pa nehaj nekaj pisat Razz
Nazaj na vrh Go down
https://beyonce-fanclub.slovenianforum.com
Gostek:D
Gost




; Pogovori z gosti NASPLOH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; Pogovori z gosti NASPLOH   ; Pogovori z gosti NASPLOH I_icon_minitimeTor Dec 08, 2009 12:02 pm

heila!fORUM MI JE FULL LEP IN HMAL S EBOM PRJAULA..Me pa sam neki zanima:.kko nrdiš tisto k gor piše obvestila?k maš zdej napisano da je končana prenova..itd.
Nazaj na vrh Go down
eva ;]
Admin
eva ;]


Število prispevkov : 184
Join date : 26/10/2009
Kraj : Okolica Ptuja ?! Več ne povem

; Pogovori z gosti NASPLOH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; Pogovori z gosti NASPLOH   ; Pogovori z gosti NASPLOH I_icon_minitimeSre Dec 09, 2009 12:56 am

Gostek:D je napisal/a:
heila!fORUM MI JE FULL LEP IN HMAL S EBOM PRJAULA..Me pa sam neki zanima:.kko nrdiš tisto k gor piše obvestila?k maš zdej napisano da je končana prenova..itd.
hmm... če hočeš ti lahko po ZS pošljem link enega foruma kjer lahko vse to najdeš ... in drugače HVALA Bfan2
Nazaj na vrh Go down
https://beyonce-fanclub.slovenianforum.com
NaasT;*

NaasT;*


Število prispevkov : 42
Join date : 03/12/2009
Age : 28
Kraj : Bieber & Williams World <33.

; Pogovori z gosti NASPLOH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; Pogovori z gosti NASPLOH   ; Pogovori z gosti NASPLOH I_icon_minitimeNed Dec 13, 2009 9:58 am

Bird je napisal/a:
Gostek:D je napisal/a:
heila!fORUM MI JE FULL LEP IN HMAL S EBOM PRJAULA..Me pa sam neki zanima:.kko nrdiš tisto k gor piše obvestila?k maš zdej napisano da je končana prenova..itd.
hmm... če hočeš ti lahko po ZS pošljem link enega foruma kjer lahko vse to najdeš ... in drugače HVALA Bfan2
Men tut prosm.
Nazaj na vrh Go down
Gostek
Gost




; Pogovori z gosti NASPLOH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; Pogovori z gosti NASPLOH   ; Pogovori z gosti NASPLOH I_icon_minitimePon Mar 08, 2010 7:30 am

no jst pišm..again^^
meni je pa nekaj fjn čudno..bla sm pred 3 medci tukj pa se ni nič spremenilo..popounoma nič..dej te kaj na prenovi zrihtat pa tkole mal, ker forum ni čisto nič privlačen za goste..prou odbija
Nazaj na vrh Go down
govedina
Gost




; Pogovori z gosti NASPLOH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; Pogovori z gosti NASPLOH   ; Pogovori z gosti NASPLOH I_icon_minitimePon Apr 25, 2011 1:37 am

hej. Smile
js bi predlagala, da zamenjate ozadje in odstranite snežinke, ker vse skup odbija goste. Wink
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





; Pogovori z gosti NASPLOH Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ; Pogovori z gosti NASPLOH   ; Pogovori z gosti NASPLOH I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
; Pogovori z gosti NASPLOH
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
beyonce-fanclub :: ; Za člane :: ; Pogovori z gosti-
Pojdi na: